سه شنبه, 08 فروردين, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


برگزاری جلسه شورای بسیج خواهران سازمان
چکیده:  تصاویر برگزاری جلسه شورای بسیج خواهران سازمان ادامه »
 جلسه شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان
چکیده: به گزارش روابط عمومی بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان، همزمان با آغاز ماه پر خیر و برکت شعبان المعظم، عصر دیروز (یکشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه 95)، جلسه شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان در محل دفتر این پایگاه (واقع در طبقه پنجم این سازمان)، تشکیل شد. ادامه »
دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست/ ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم
چکیده: دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست / ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تحریم‌ها بهانه دولت آمریکا است، گفت: دشمنی آمریکا با ایران تمام‌شدنی نیست زیرا ماهیت ما حق است و ماهیت او باطل و هیچ‌گاه باطل و حق کنار هم قرار نمی‌... ادامه »
قابل توجه کليه اعضا و علاقه مندان بسيج خواهران سازمان
چکیده: احتراماً بدین وسیله از کلیه اعضا و علاقه مندان به عضویت در بسیج کارکنان سازمان (واحد خواهران) دعوت به عمل می آید در جلسه عمومی این واحد که در روز چهارشنبه مورخ 2/2/94 ساعت 13 در محل دفتر بسیج سازمان واقع در طبقه پنجم شمالی برگزار می گردد، شرکت به هم رسانند. خواهشمند است در صورت تمایل به سایر اعضا و علاقه مندان نیز اطلاع رسانی فرمایید. ادامه »
فضائل ماه رجب و لیلة الرغائب
چکیده: هفتمین ماه از سال هجری قمری رجب نام دارد که نباید فضیلت آن را به بوته فراموشی سپرد زیرا در میان ماههای دوازده ‏گانه تنها و بدون ائتلاف با ماههای دیگر از حرمت و قداست ‏برخوردار می ‏باشد، در واقع چهار ماه در قرآن کریم با تعبیر «حرم‏» یعنی برخوردار از حرمت ‏یاد شده است که یکی از آنها فرد است که رجب نام دارد و در آن قتال... ادامه »
برگزاری اولین دوره اردوی راهیان نور پایگاه بسیج سازمان امور دانشجویان
چکیده: برگزاری اولین دوره اردوی راهیان نور پایگاه بسیج سازمان امور دانشجویان ادامه »
صفحه 1 از 3اولین   قبلی   [1]  2  3  بعدی   آخرین   

  

پیوندها