شنبه, 25 آذر, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


گردهمايي هفته بسيج کارکنان سازمان امور دانشجويان
چکیده: گردهمایی هفته بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان در تاریخ 96/09/05 با سخنرانی سردار حاج احمد خورشیدی دبیر محترم کمیسیون چشم انداز نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام و با حضور میهمان گرانقدر جناب آقای سلطانی مدیرکل پشتیبانی و رفاه دیوان عدالت اداری و معاونین و مدیران کل سازمان در جمع کارکنان سازمان و با حضور پرافتخار استاد بسیجی دکتر محمدقربان پورقاز با م... ادامه »
اعزام به زیارت عتبات عالیات
چکیده: با صلوات بر محمد و آل محــــــــمد (ص) با احترام و آرزوی توفیقات روز افزون در راستای ارتقا و تقویت روحیه معنوی بسیجیان عزیز و خانواده ایشان، این مرکز شرایطی را جهت اعزام به زیارت عتبات عالیات ( کربلای معلا و نجف اشرف) فراهم آورده است. مدت زمان سفر: 1- سفر هوایی 7 شب و 8 روز ( یکشنبه هر هفته) 2- سفر زمینی 10 روزه ( یکشنبه هر هفته) 3- اولین تا... ادامه »
برگزاری جلسه شورای بسیج خواهران سازمان
چکیده:  تصاویر برگزاری جلسه شورای بسیج خواهران سازمان ادامه »
 جلسه شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان
چکیده: به گزارش روابط عمومی بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان، همزمان با آغاز ماه پر خیر و برکت شعبان المعظم، عصر دیروز (یکشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه 95)، جلسه شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان سازمان امور دانشجویان در محل دفتر این پایگاه (واقع در طبقه پنجم این سازمان)، تشکیل شد. ادامه »
دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست/ ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم
چکیده: دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست / ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تحریم‌ها بهانه دولت آمریکا است، گفت: دشمنی آمریکا با ایران تمام‌شدنی نیست زیرا ماهیت ما حق است و ماهیت او باطل و هیچ‌گاه باطل و حق کنار هم قرار نمی‌... ادامه »
قابل توجه کليه اعضا و علاقه مندان بسيج خواهران سازمان
چکیده: احتراماً بدین وسیله از کلیه اعضا و علاقه مندان به عضویت در بسیج کارکنان سازمان (واحد خواهران) دعوت به عمل می آید در جلسه عمومی این واحد که در روز چهارشنبه مورخ 2/2/94 ساعت 13 در محل دفتر بسیج سازمان واقع در طبقه پنجم شمالی برگزار می گردد، شرکت به هم رسانند. خواهشمند است در صورت تمایل به سایر اعضا و علاقه مندان نیز اطلاع رسانی فرمایید. ادامه »
صفحه 1 از 3اولین   قبلی   [1]  2  3  بعدی   آخرین   

  

پیوندها