دوشنبه, 29 بهمن, 1397
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


پیام تشکر جانشین رئیس سازمان بسیج از مجاهدت‌های خالصانه سردار نقدی
پیام تشکر جانشین رئیس سازمان بسیج از مجاهدت‌های خالصانه سردار نقدی
 سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی از تلاش های خالصانه و مجاهدت های کم نظیر در بیش از هفت سال فعالیت بی وقفه سردار محمدرضا نقدی در سازمان بسیج تشکر کرد که متن این پیام را در زیر می خوانید:

سرور ارجمند و برادر گرانمایه سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی

سلام علیکم

بهترین تقدیر و تشکر برای فرمانده ی گرامی و مجاهدی چون حضرتعالی، مروری بر تعابیر نایب امام زمان (عج) و فرمانده معظم کل قوا در احکام انتصاب جنابعالی است.

آنجا که احکام انتصابات شما با عبارت "نظر به تعهد، شایستگی، تجارب‌ ارزنده، تلاش های‌ مخلصانه‌ در دوران‌ دفاع‌ مقدس‌ و ‌سوابق انقلابی و خدمات ارزشمندی که در مشاغل گوناگون نظامی از شما بروز یافته..." آغاز شده و در پایان دوران مسئولیت های مختلف با عبارت "از زحمات و تلاش های‌ مخلصانه،  ارزشمند، مفید و مؤثر" شما، قدردانی‌ و تشکر نموده اند.

یار حضرت آقا و بسیجیان جهان
بی شک تلاش ها و مجاهدت های خالصانه جنابعالی با تدابیر و تصمیمات منطبق با فرامین ولایت توانست بسیج را با حرکت علمی و نو در عرصه ها و اقشار مختلف به میدان آورده تا ضمن تداوم خط انقلاب اسلامی، در راستای تمدن نوین اسلامی گام های بزرگ و شگرفی بردارید.

سردار نقدی عزیز،
رجاء واثق دارم که خدمات ارزشمند و خالصانه جنابعالی در بسیج، موثر و ماندگار بوده و برای ادامه مسیر هر فعالیتی در بسیج، پیشینه و پشتوانه ای قوی خواهد بود و هرچه زمان بگذرد ثمرات بیشتری از اقدامات بی بدیل آن فرمانده ی عزیز نمایان خواهد شد.

سردار اسلام و سرباز ولایت، 
پیشانی حمد و ستایش بر آستان الهی ساییده و ضمن عرض خدا قوت به پاس تلاش های ارزشمند و مجاهدت های کم نظیر در بیش از هفت سال فعالیت بی وقفه و شبانه روزی برای تقویت همه جانبه و توسعه کمی و کیفی بسیج به عنوان خادم بسیجیان و ریاست سازمان بسیج مستضعفین از جنابعالی تشکر و قدردانی می نمایم. 

موفقیت و توفیق حضرتعالی در معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه و مسئولیت های بعدی را در اجرای فرامین مقام معظم ولایت، مبارزه با کفر و استکبار، ادامه راه شهیدان، زمینه سازی ظهور و اعتلای کلمه "الله" را تا کسب بهترین درجات و احراز فیض هنر مردان خدایی را پس از سالها غربت و هجران از کاروان یاران شهیدتان، از خداوند متعال مسئلت دارم. 

برادرتان سرتیپ پاسدار علی فضلی
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (425)
کد خبر: 1060
  • پیام تشکر جانشین رئیس سازمان بسیج از مجاهدت‌های خالصانه سردار نقدی
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

  

پیوندها