دوشنبه, 28 آبان, 1397
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست/ ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم
دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست/ ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم


فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران:


دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست/ ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم


فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تحریم‌ها بهانه دولت آمریکا است، گفت: دشمنی آمریکا با ایران تمام‌شدنی نیست زیرا ماهیت ما حق است و ماهیت او باطل و هیچ‌گاه باطل و حق کنار هم قرار نمی‌گیرد.

سردار دریادار علی فدوی ظهر امروز در مراسم سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس اظهار داشت: امام خمینی(ره) دستورات اسلام را اجرایی و عملیاتی کرد و در این راه مجاهدت‌های زیادی انجام داد.

وی افزود: بعد از سال‌های طولانی که مبارزه را آغاز کرد و پیروزی انقلاب اسلامی را به وجود آورد مبنایی را رقم زد که از طریق او حکومت اسلامی بر پا شد و انقلاب به صاحب اصلی آن رسید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امام به مرحله‌ای رسید که به‌طور قطع حرف‌هایی که می‌زد انجام و عملیاتی می‌شد و در نتیجه به وقوع می‌پیوست.

فدوی افزود: بعد از انقلاب اسلامی باز هم شرارت‌ها و خباثت‌های آمریکا آغاز شد و هنوز هم تاکنون این خباثت ادامه دارد و گاهی هرروز بر شدت آنها افزوده می‌شود و در تمامی لحظه‌های انقلاب و بعد از آن افرادی که در خط امام و رهبری بودند و در صحنه حضور داشتند، شایستگی‌ها و حماسه‌ها را آفریدند.

وی اظهار داشت: هنگامی که انسان بنده خدا شود و طبق دستورات خداوند عمل کند، خداوند نیز بنده را مانند خود کرده و بنا بر وعهده الهی بهترین‌ها را به او عطا می‌کند و در چند سال بعد از انقلاب ما شاهد این موضوع بودیم.

استکبار در تمام صحنه‌های انقلاب علیه ایران اقدام کرده است

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در تمامی صحنه‌های 30 و چند ساله انقلاب اسلامی، استکبار و قدرت جهانی علیه ما اقدام کرد و در هر برنامه‌ای که علیه ما داشت با شکست مواجه می‌شد و صحنه 8 سال دفاع مقدس نیز حاکی از این موضوع است و مهم‌ترین صحنه شکست آمریکا واقعه 5 اردیبهشت ماه بود که خداوند بدون واسطه هنگامی که همه خواب و بی‌خبر از تمام کشور بودیم، خداوند حادثه شکست را برای آمریکا رقم زد.

جایگاه و شأن انقلاب اسلامی بر هیچ‌کس پوشیده نیست

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کتاب‌های زیادی از ماجرای شکست آمریکا در صحرای طبس نوشته شده است که این کتاب‌ها توسط نویسندگان آمریکایی و فرماندهان عملیات‌ها نوشته شده و با وجود اینکه کنترل و نظارت زیادی در عملیات وجود داشت اما جایگاه خداوند و عظمت انقلاب اسلامی سبب شکست به‌روزترین وسایل نظامی شد.

فدوی با اشاره به اینکه دشمنی شیطان بزرگ از روز نخست انقلاب بوده و لحظه‌ای فروگذار نشده است، تصریح کرد: ماهیت دشمنی استکبار جهانی در این 36 سال ادامه داشته و با وجود تحمل شکست‌های زیادی که متقبل شده است اما نمی‌تواند دست از دشمنی با ایران بردارد.

وی اظهار داشت: ماهیت دشمنی آمریکا با ایران، دشمنی باطل در برابر حق است و حق و باطل هیچ‌گاه کنار یکدیگر قرار نمی‌گیرند و شیطان بزرگ نمی‌تواند هیچ‌گاه با انقلاب اسلامی نه یک کلمه بیشتر نه کمتر بلکه با اسلام کنار آید و اسلام آخرین دین خدا است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خوی استکباری آمریکا، برای این کشور خوی بزرگ‌طلبی ایجاد می‌کند و اگر بتواند دشمنی را به‌شدت کامل نظامی انجام دهد حملات نظامی خود را به‌شدیدترین نحو اعمال می‌کند.

استکبار جهانی در برابر ایران همیشه شکست خورده است

فدوی افزود: در هر مقطع از زمان در طول تاریخ 36ساله انقلاب اسلامی، هرگاه که آمریکا دست به توطئه و جنایت علیه ما شده با شکست مواجه شده است و در یک سال و نیم آخر جنگ تحمیلی آمریکا با تمام قدرت و قوا در منطقه خلیج فارس حاضر شد که در این حضور شکست بزرگی را تجربه کرد.

وی تصریح کرد: آمریکا می‌داند که هر اقدامی علیه انقلاب انجام دهد نه تنها به پیروزی دست نمی‌یابد بلکه ضرر و زیان به او می‌رسد و در سال‌های گذشته با خیالات واهی خود به‌سراغ لبنان، فلسطین و حزب‌الله رفته است و به‌بهانه اینکه برخی از فلسطینی‌ها ایرانی هستند به آنها حمله کرده است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دنیا می‌بیند که آمریکا به‌سراغ مردم افغانستان، عراق، سوریه و یمن نیز رفته است و به‌بهانه اینکه این کشورها واسطه هستند عملیاتی انجام می‌دهد.

فدوی با اشاره به انهدام هواپیمای ایرانی توسط ناو آمریکایی در سال 67 گفت: در واقعیت‌های تاریخ شاهد آن بودیم که ما خدا را داریم و به‌واسطه خدا به پیروزی رسیدیم و رویارویی با آمریکا در هر صحنه‌ای که انقلاب مقرر کرده باشد یک مقدمه دارد و قدرت انقلاب اسلامی 36 سال است که به ظهور رسیده و باید از نداشته‌های آمریکا و نقاط ضعف این کشور آگاهی پیدا کنیم.

تحریم‌ها بهانه آمریکا است

وی با اشاره به اینکه اگر آمریکا می‌توانست با اقدام نظامی علیه ما به پیروزی برسد، به‌سراغ تحریم‌ها نمی‌رفت، گفت: ما ثابت کرده‌ایم که در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم و باید اثبات کنیم که در صحنه‌های آسان نیز مثل هجمه فرهنگی می‌توانیم این کشور را به‌خوبی شکست دهیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا می‌داند در صحنه نظامی نمی‌تواند بر ما غلبه کند و صحنه اقتصادی و فرهنگی را پیشِ‌رو گرفته است، اما سخت در اشتباه است زیرا ایران در صحنه  اقتصادی و فرهنگی نیز با روشنگری‌های رهبرمعظم انقلاب ملت ایران پیروز می‌شود.

 

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (796)
گروه خبر: اخبار اصلی
کد خبر: 641
  • دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست/ ثابت کرده‌ایم در صحنه سخت می‌توانیم آمریکا را شکست دهیم
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.

  

پیوندها